Espresso 2 – stan prac budowlanych 4 maja 2014

Po miesiącu od poprzedniej serii kolejne postępy na budowie II etapu można obejrzeć w galerii zdjęć. Klatka A wyłania się już zza ogrodzenia przy ul. Jana Kazimierza. Tam prace są na parterze.

Klatki C i D mają strop nad poziomem zerowym i tam widać największy postęp w budowie. Parter klatek C i D będzie nieco inny niż w I etapie. Przewidziano trzy lokale usługowo-handlowe od strony zachodniej.

Klatka B na najmniejszym poziomie zaawansowania. Czy uda się postawić osiem kondygnacji nadziemnych do końca czerwca? Zdaje się, że ten punkt harmonogramu budowy nie zostanie osiągnięty zgodnie z planem i jakieś opóźnienie będzie. Pogoda jednak sprzyja budowlańcom.

Zapisz się do newslettera i dostawaj powiadomienia o aktualizacjach na Blogu.

Tagi: ,
Napisano w Budowa, II etap budowy
20 komentarzy, opinii i uwag dla “Espresso 2 – stan prac budowlanych 4 maja 2014
 1. Zakapior pisze:

  Budowe ponoc wstrzymal Wojewoda Mazowiecki cos jest nie tak z czescia dzialki

 2. Zakapior pisze:

  Budowa 2 etapu wstrzymana do odwolania

  • Tomasz pisze:

   Zakapior, skąd masz takie informacje? Znasz przyczyny? To potwierdzone?

   • Editt pisze:

    tak to prawda…ja miałam podpisywać umowę 8 maja a 7 zadzwoniono do mnie że budowa wstrzymana i nie mogą sprzedawać mieszkań aż do wyjaśnienia sprawy…

    • ToMeK pisze:

     jak ci wstrzymali, to wykorzystaj okazje i nie kupuj, bo jak ci wykonają w takim standardzie jak I etap to nie będziesz wiedziała od ktorej strony zacząć poprawianie :)

     • Łukasz pisze:

      Oj tam… nie strasz przyszłej sąsiadki :) Ale uczciwie trzeba przyznać, że miał być wyższy standard w niższej cenie. A w praktyce nie ma ani pierwszego, ani drugiego :)

     • ABCD pisze:

      Oj … nie jest tak źle z tym „standardem”. Pytanie czemu została wstrzymana – na pewno taka informacja przyda się osobom, które już kupiły bo chyba nie wiedzą, że coś na budowie się dzieje.

  • Patryk pisze:

   Jak to ????? Wiadomo dlaczego ?

  • Patryk pisze:

   Maja wysylac pisma w tej sprawie do Klientow. Powinni sie uporac ze sprawa w ciagu 3 miesiecy. Podobno tez ta akcja nie wplynie na ostateczny termin odbioru

   • ToMeK pisze:

    nie chce cię straszyć ale nawet nie licz, że to „nie wpłynie”. Standardowa gadka na budowie. harmonogram i tak jest napiety a tutaj taka obsuwa. my jak kupowaliśmy na pierwszym etapie to też nas zapewniali że odbierzemy na przelomie grudnia/stycznia bo nie dość że terminowo to jeszcze sybciej niż w harmonogramie. odebraliśmy w kwietniu i to generalny nie poprawił wszystkich uwag, ale już nie chcieliśmy sie z nim boksować bo zależało nam na czasie.

    a w naszym przypadku należy jeszcze dodać że w tym roku była łagodna zima, a własciwie nie było jej wcale. wiec roboty nie były wstrzymywane bo temperatury -15 praktycznie sie nie pojawiały

    • Tomasz pisze:

     I tutaj niestety Tomek ma rację, obsuwa jest spora i nie ma się co łudzić, że nie opóźni to zakończenia budowy.

 3. Zakapior pisze:

  Teraz beda juz cisnac najgirsze juz za nimi ale do konca czerwca i tak sie nie wyrobia

 4. Patryk pisze:

  Coś im ciężko idzie :/

Ankieta

W której klatce Osiedla Espresso zamieszkasz?

 • Zanim zapiszemy Twój głos, odowiedz na pytanie - jak nazywa się centrum handlowe położone najbliżej osiedla?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Zapisz się do newslettera
Będziesz musiał/-a aktywować subskrypcję klikając na link, który wyślemy Ci w wiadomości e-mail.