Espresso 2 – stan prac budowlanych 6 listopada 2014

To już 3 miesiące od ostatniej relacji z budowy II etapu Osiedla Espresso. Tak słaba częstotliwość foto-relacji spowodowana jest ciągnącym się przestojem na budowie. Zwyczajnie nie ma co pokazywać. De facto prezentowane zdjęcia zostały wykonane 27 września, ale od tamtego czasu niewiele się zmieniło i budowa tak dzisiaj się prezentuje.

Mniejszy budynek zatrzymał się na trzecim piętrze. Budynek z klatkami A i B na drugim piętrze. Opóźnienie w budowie jest już kilkumiesięczne, a kilka terminów wznowienia budowy podawanych przez Ronsona przeszło już do historii. Chodź zawsze były to terminy prawdopodobne. Zdaje się, że wszystko w rękach urzędów gdzie toczą się postępowania administracyjne.

Przyszli mieszkańcy drugiego etapu Espresso odbiorą swoje mieszkania z kilkumiesięcznym opóźnieniem. Chociaż na stronie dewelopera nadal jest informacja o zakończeniu budowy w IV kw. 2015, to można już o tym zapomnieć patrząc na stan jaki jest dzisiaj.

Zapisz się do newslettera i dostawaj powiadomienia o aktualizacjach na Blogu.

Tagi: ,
Napisano w Budowa, II etap budowy
3 komentarze, opinie i uwagi dla “Espresso 2 – stan prac budowlanych 6 listopada 2014
 1. Iza pisze:

  Niewielkie.Zartujesz sobie??Jest umowa z deweloperem i ma byc dotrzyman.Placimy za to kupe kasy i mnie nie obchodza zadne opoznienia.Jak dla mnie to juz od tego dewelopera nic nie kupie.

  • Roman pisze:

   Jeżeli to osiedle ma wygadać tak jak galileo w poznaniu, to raczej współczuję przyszłym mieszkańcą, kolejnego bubla i rozpadającego się osiedla …

   uczulam przyszłych kupujących do zainteresowania się tematem, wystarczy poszukac na sieci pod tytułem walka z deweloperem ronson

 2. Michał pisze:

  He he. Jak na tego typu inwestycję to opóźnienie i tak niewielkie :) .

Ankieta

W której klatce Osiedla Espresso zamieszkasz?

 • Zanim zapiszemy Twój głos, odowiedz na pytanie - jak nazywa się centrum handlowe położone najbliżej osiedla?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Zapisz się do newslettera
Będziesz musiał/-a aktywować subskrypcję klikając na link, który wyślemy Ci w wiadomości e-mail.