Obejrzyj mieszkanie na Espresso I już we wrześniu

Klatki C i D, ściana południowa, 7 września 2013Bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy kupili mieszanie w pierwszym etapie Espresso. W ostatni weekend września (28/29.09.2013) po raz pierwszy będzie można wejść na budowę i obejrzeć zakupione mieszkanie. Może to także oznaczać, że tynki i posadzki wewnątrz są już położone i prawdopodobnie wszystkie instalacje w mieszkaniach także.

Ronson rozesłał dzisiaj do klientów informację e-mailem ze szczegółami tych dni otwartych.

Do zobaczenia na budowie :)

Tagi:
Napisano w Budowa
25 komentarzy, opinii i uwag dla “Obejrzyj mieszkanie na Espresso I już we wrześniu
 1. Damian pisze:

  samoloty przelatują regularnie jak zmienia się wiatr i jak jest mgła na tym kierunku działa ILS – częściej lataja zimą. Jak remontowali pas na Ursus to przez rok od 5 rano lataly samoloty. Kierunek drogi startowej 33 przebiega prosto na espresso można to było wcześniej zobaczyć na mapach

 2. Zakapior pisze:

  Slynna czerwona rudera albo zniknie pod koniec 2014r albo bedzie szpecila nasze nowe osiedle jeszcze ladnych pare lat

 3. ben pisze:

  Spokojnie słynna czerwoną rudera zniknie jak powstanie trasa ns takie szczęście w nieszczęściu, a swoją droga dziwne że na tym forum pisze się tak dużo o mało istotnych inwestycjach wokół bloku a o największym problemie tej lokalizacji mało kto wspomina ? To chyba nie temat tabu dla przyszłych mieszkańców :-P

  • Tomasz pisze:

   Ben, trasa NS nie jest tematem tabu :) Temat ten jednak jest odległy. Kilka dni temu premier opowiedział się za wstrzymaniem budowy S7 i dokończeniem budowy POW. Nie jestem specem od dróg, ale zdaje się że NS miała połączyć odcinki S7. Skoro S7 nie będzie na razie budowana to tym bardziej nie powstanie trasa NS.

   Mnie zmartwiły bardziej latające samoloty. Byłem dzisiaj w okolicy i co kilka minut dało się zauważyć nad Espresso samoloty schodzące do lądowania na Okęciu. Leciały już dosyć nisko, z łatwością można było poznać typ samolotu i przewoźnika oraz usłyszeć warkot silników :-( Byłem już w okolicy dziesiątki razy i nigdy wcześniej nie widziałem tam tylu samolotów pojawiających się regularnie co kilka minut. Co mogło się stać? Jakieś zmiany w korytarzach powietrznych nad Warszawą?

   • Marta pisze:

    Dokładnie, tak samo wczoraj zdziwił mnie widok tych samolotów… Miejmy nadzieję, że to tymczasowa sytuacja, tak jak to bywa na Ursynowie.

   • Margo pisze:

    Tomku, to może być (a raczej na pewno jest) kestia zmiany kierunku wiatru. Jak pisała Marta, podobnie jest na Ursynowie. Nie ma się co martwić na zapas :-)

  • Ben pisze:

   Sprawa Trasy N-S nie jest dla przyszłych mieszkańców „tematem tabu”. Po prostu każdy kto w Espresso kupuje mieszkanie wie (a przynajmniej powinien wiedzieć), że kiedyś ta trasa pewnie tu (niedaleko Espresso) powstanie, więc bierze się to pod uwagę przy rozważaniu zakupu lokum w Espresso, „ben”.
   Twoim zdaniem, budynki powstające w bezpośrednim sąsiedztwie domu są „mało istotne”, ale przyszli mieszkańcy Espresso mogą mieć na ten temat inne zdanie, „ben”.
   Swoją drogą to dziwne, że trzeba ci to tłumaczyć, bo sam powinieneś na to wpaść skoro masz tyle wyobraźni, którą np. wykazałeś się przy wymyślaniu swojego nicka, „ben”.

 4. Agnieszka pisze:

  Na stronie generalnego wykonawcy kaltera pojawiły się dwa nowe zdjęcia. Szkoda tylko, że tak mało.

 5. Tomek pisze:

  Ja jestem umówiony na niedzielę, może to zależy od piętra i z tymi najwyższymi się nie wyrobili;)

  • Beata pisze:

   Byłam wczoraj, zobaczyłam, zakochałam się i chciałam tam zostać z Panami budowlańcami :) Praca na budowie wre i pozostaje tylko czekać na terminy oddania :)
   Jak Wasze wrażenia?

   • Agnieszka pisze:

    ja niestety nie dostałam zaproszenia.
    Opisz coś więcej – są tynki, drzwi wejściowe itp ?

    • Beata pisze:

     U nas są tynki i wylewki, ale nie ma jeszcze drzwi wejściowych ;) na budowie bardzo dużo się dzieje

    • Beata pisze:

     Agnieszko, a dowiedzialas się dlaczego nie dostalas zaproszenia?

     • Agnieszka pisze:

      dzwonię tam od 3 dni na nr podany przy biurze sprzedaży espresso, ale nikt nie odbiera. Ja mam mieszkanie w budynku b czyli chyba najmniej zaawansowany etap na 5 piętrze.

   • Tomasz pisze:

    Wrażenia pozytywne (chociaż u mnie jeszcze bez posadzek). Gdyby tylko można było zrobić kilka fotek… niestety ja mogłem uwiecznić tylko widok za oknem, bo jestem pod specjalnym nadzorem. Wy także nie mogliście robić zdjęć?

    • Beata pisze:

     Też niestety nie mogliśmy zrobić zdjęć. Ale w sumie najważniejsze, że udało się zobaczyć co i jak wygląda i że prace trwają. My nie czekaliśmy długo, ale słyszeliśmy o osobach, które kupiły mieszkanie, kiedy nie zaczęło się nawet budować, jedynie teren był ogrodzony – to musiało zrobić na nich wrażenie :)
     A widzieliście, że na ogólnej stronie Ronsona w zakładce „Inwestycje” planowany termin oddania Espresso to 1Q2014? Już od jakiegoś czasu chodziły takie słuchy, ale wygląda na to, że zaczyna to być oficjalna informacja :)

    • Ben pisze:

     Ja chyba też jestem pod specjalnym nadzorem. Ale nie budowlańców, lecz sąsiadów Espresso z tej ceglanej rudery (przy II etapie inwestycji). Jakiś jegomość wychynął stamtąd, przeszedł jezdnię zdecydowanym krokiem prosto do mnie, i poprosił o pieniądze. Ciekawa okolica.

 6. Agnieszka pisze:

  Czy ktoś się orientuje czy będzie można wejść do mieszkań w ten weekend ? Na stronie RONSONA nie widzę takiej informacji, maila tez od nich nie dostałam. Wczoraj przejeżdżałam obok osiedla i jeszcze duża część jest przysłonięta. Może nie są jeszcze gotowi na gości !

  • Marta pisze:

   Może zadzwoń i dopytaj, do mnie mail od Ronsona też przyszedł trochę później niż informacja od Tomasza :) jestem na sobotę umówiona, także myślę, że są gotowi na gości :)

  • Tomasz pisze:

   Agnieszko, jeśli nie dostałaś zaproszenia to być może Twoje mieszkanie nie jest jeszcze w stanie by je Ci pokazać (np. brak tynków) i/lub nie jest na tyle bezpiecznie by wprowadzić tam klienta. Najlepiej jednak dowiedz się u swojego sprzedawcy.

Ankieta

W której klatce Osiedla Espresso zamieszkasz?

 • Zanim zapiszemy Twój głos, odowiedz na pytanie - jak nazywa się centrum handlowe położone najbliżej osiedla?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Zapisz się do newslettera
Będziesz musiał/-a aktywować subskrypcję klikając na link, który wyślemy Ci w wiadomości e-mail.