Stan prac budowlanych 13 października 2013

Drewniane ogrodzenie od ul. Jana Kazimierza zostało zdemontowane, postawiono siatkę i dzięki temu można już obejrzeć parter. Tam do wykończenia są powierzchnie komercyjne, wejścia do klatek, elewacja, stolarka okienna. Sporo pracy. W większym budynku trwają jeszcze prace przy elewacji od strony patia, w pozostałych częściach elewacja jest już gotowa.

Zdecydowanie lepiej wygląda parter w mniejszym budynku, tam nie będzie powierzchni komercyjnych. Przed mniejszym blokiem posadzono nawet dwa drzewka. Ciekawe czy przy pozostałych klatkach nasadzenia odbędą się jeszcze jesienią.

Zmienia się także plac budowy drugiego etapu. Tam zebrano już wierzchnią warstwę ziemi i zapewne niebawem zaczną kopać głębiej.

Zapisz się do newslettera i dostawaj powiadomienia o aktualizacjach na Blogu.

Tagi:
Napisano w Budowa
6 komentarzy, opinii i uwag dla “Stan prac budowlanych 13 października 2013
 1. Agnieszka pisze:

  Na stronie RONSONA w zakładce oferta specjalna osiedla Espresso zawarta jest następująca informacja ” WAŻNE: 3 pokojowe mieszkania z terminem odbioru już pod koniec roku!”. Czy ktoś coś więcej wie – czy termin zakończenia I etapu będzie jeszcze w tym roku ? Czy to tylko chwyt marketingowy.

  • Tomasz pisze:

   Chodzą jakieś słuchy, ale do tej pory Ronson oficjalnie nie potwierdzał. Myślę, że to może być lekki chwyt marketingowy, ale niezbyt mocno odbiegający od rzeczywistości. Zapytam ich i dam znać.

   • Cichosza pisze:

    Witam.
    Tomasz jak możesz, to proszę wypytaj dokładnie o co chodzi. Z mojej strony dodam, że dostałem telefon z biura sprzedaży, w którym zostałem zapytany czy byłbym zainteresowany odbiorem mieszkania w grudniu :)

    Także to chyba nie dokońca taki marketing…

    Pozdrawiam

    • Tomasz pisze:

     Odbiory pod koniec roku okazały się prawdą i nie jest to chwyt marketingowy :) Dotyczy to klatek C, D i A. Tam zaawansowanie prac jest największe i wszystko ma być skończone pod koniec roku. Wtedy będzie można odebrać mieszkanie (jeśli ktoś będzie zainteresowany). Klatka B z racji swoich rozmiarów musi zaczekać, ale nie będzie to dłużej niż 2-3 tygodnie w porównaniu do pozostałych klatek. Zdaje się, że realny jest termin odbioru w styczniu i to już może być po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie. W sobotę wybieram się na sadzenie tulipanów w Parku Zielone Odolany, być może będzie okazja by porozmawiać :)

 2. Agnieszka pisze:

  Też dziś byłam na osiedlu ale niepotrzebnie. Zdjęcia pokazują więcej, niż można zobaczyć na miejscu / na żywo. Dzięki.

 3. Margo pisze:

  Tomku, dzieki! Co za mila niespodzianka w moje urodziny :-) Coraz lepiej to wyglada :-) :-)

Ankieta

W której klatce Osiedla Espresso zamieszkasz?

 • Zanim zapiszemy Twój głos, odowiedz na pytanie - jak nazywa się centrum handlowe położone najbliżej osiedla?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Zapisz się do newslettera
Będziesz musiał/-a aktywować subskrypcję klikając na link, który wyślemy Ci w wiadomości e-mail.