Stan prac budowlanych 7 maja 2013

Tym razem czas zdjęć nietypowy, bo zostały wykonane we wtorek, a nie w weekend jak zazwyczaj oraz późnym popołudniem (godz. 17.40), a nie przed południem jak w większość serii. Jest więc okazja by zobaczyć jakie warunki oświetleniowe będą mieli przyszli mieszkańcy po południu. Słońce było nieco przysłonięte drobnymi chmurami, ale sporo promieni przebijało się, nie można jednak zaliczyć tej serii zdjęć do tych robionych w pełnym słońcu.

W maju, już od godz. 15 słońce zaczyna świecić na zachodnią ścianę budynków i dalej promienie przesuwają się do punktu gdzie docierają także ściany północnej. Należy jednak pamiętać, że od strony zachodniej powstanie drugi etap osiedla, który będzie miał wpływ na warunki oświetleniowe mieszkań z oknami wychodzącymi na patio Osiedla Espresso. Ten drugi etap zakłada dwa budynki o wysokości 7 i 6 pięter, nie będzie więc tak wysoki jak budynek z klatką B.

Godz. 17.40, na budowie praca wre, dwa żurawie w ruchu, słychać odgłosy murowania i szpachlowania. 4-5 ukończonych pięter w budynku z klatkami A i B, a w budynku z klatkami C i D trwają prace na piętrze szóstym.

Zapraszam do oglądania i komentowania wiosennej serii zdjęć z budowy Osiedla Espresso, a tutaj coś ekstra http://www.youtube.com/watch?v=m-q98BwGDws

Tagi:
Napisano w Budowa
Ankieta

W której klatce Osiedla Espresso zamieszkasz?

  • Zanim zapiszemy Twój głos, odowiedz na pytanie - jak nazywa się centrum handlowe położone najbliżej osiedla?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Zapisz się do newslettera
Będziesz musiał/-a aktywować subskrypcję klikając na link, który wyślemy Ci w wiadomości e-mail.