Stan prac budowlanych 7 września 2013

Na budowie osiedla Espresso jest mnóstwo pracy dla tynkarzy oraz przy ocieplaniu bloku. Warstwa wełny i warstwa styropianu, tak piętro po piętrze klatki A i B dostają termiczny „płaszcz”. Największy w tym postęp widać od patio.

Mniejszy blok wymalowany, ale do pełni wykończenia brakuje jeszcze balustrad na wszystkich balkonach.

Plac budowy przygotowany jest już pod wykopy dla II etapu inwestycji, powstały bramy wjazdowe po obu stronach – od ul. Radzanowskiej i od Jana Kazimierza.

Zapisz się do newslettera i dostawaj powiadomienia o aktualizacjach na Blogu.

Tagi:
Napisano w Budowa
16 komentarzy, opinii i uwag dla “Stan prac budowlanych 7 września 2013
 1. Marta pisze:

  hm, od razu weszłam, żeby oddać głos, ale nie ma lokalizacji Parku Zielone Odolany… najbliżej nas jest do wybrania Park Powstańców Warszawy http://www.wdobrejkondycji.waw.pl/glosuj.php?dzielnica=slexoaphlaviAswo76To faktycznie same dobre wiadomości ostatnio :) ja jeszcze maila od Ronsona nie dostałam, sami wskazują konkretną godzinę, czy chcą żeby się skontaktować w tej sprawie? Liczę Tomasz, że zaspokoisz moją ciekawość :D będę wdzięczna! Pozdrawiam :)

 2. Agnieszka pisze:

  widzieliście nową stronę RONSON ? Zniknęły wizualizację klatek schodowych i wejść. Ciekawe czy szykują się jakieś zmiany w tej powierzchni wspólnej.

  • Tomasz pisze:

   Hej, o której stronie mówisz? Wizualizacje klatek schodowych i wejść nadal są na oficjalnej stronie Osiedla Espresso, wejdź tutaj http://www.osiedleespresso.pl/pl/galeria_wizualizacje.html

   • Marta pisze:

    Cześć, Agnieszka pisze o tym http://espresso.ronson.pl/galeria/ też się dziś wbiłam na stronę Ronsona i od razu zobaczyłam, że nie ma zdjęć klatek, ale myślę, że to kwestia zmian wizji galerii, bo np. w galerii „mieszkanie pokazowe” dodali zdjęcia, natomiast w ogóle nie ma zdjęć z budowy. Może jeszcze dołożą – aktualne :)
    W piątek miałam okazję być na JK w godzinach przedpołudniowych, praca szła pełną parą, a ogólnie chodzą słuchy, że skończą I etap w tym roku :)

    • Tomasz pisze:

     To ja nie wiedziałem, że nawet na stronie Ronsona są zdjęcia z Espresso :) Dla mnie wyznacznikiem jest strona samej inwestycji. Trzeba założyć, że tam właśnie są najświeższe informacje i zdjęcia. Ronson zmienił stronę firmową i pewnie przy okazji tego odświeżenia nie wszystkie zdjęcia zostały pokazane w galeriach.

     Umowa z Kalterem jest na wybudowanie I etapu do końca tego roku, Ronson jednak zapobiegawczo dodał pewien zapas gdyby budowa miała się opóźnić. Nie widać jednak by to się miało stać. Czekamy zatem na dni otwarte, wtedy będziemy wiedzieli jaki postęp prac jest w środku i mam nadzieję, że wejdziemy już do otynkowanych mieszkań z gotowymi wszystkimi instalacjami. Może nie być jeszcze marmurów na klatkach schodowych, ale tynki powinny być :)

    • Agnieszka pisze:

     Byłoby miłym zaskoczeniem gdyby skończyli w tym roku ;-) trzymam kciuki. Nawet nie wiedziałam, że na osiedlu ma być klub malucha, myślałam że sama siłownia.

     • Marta pisze:

      Ale przeczytałam dobre wiadomości! https://www.facebook.com/ParkZieloneOdolany nie posiadając facebooka tutaj dziękuję Adminowi Parku Zielone Odolany za informację na temat przebiegu zebrania Komisji Planowania :) poparcie dla niedokonywania zmian w studium i przedszkole! Super! Czyli w tym piśmie, które dostałam od Pani Burmistrz, obietnica na temat placówek oświatowych będzie miała pokrycie już niebawem :) mam nadzieję ;)

     • Tomasz pisze:

      Można powiedzieć, że wrzesień to miesiąc dobrych wiadomości w sprawie Parku, okolicy i osiedla (za tydzień dni otwarte). A tu kolejna dobra informacja http://przegladwolski.pl/index.php/2013/09/silownie-pod-chmurka/ Park Zielone Odolany górą!

     • Tomasz pisze:

      No niestety, Park Zielone Odolany jeszcze nie istnieje, pewnie dlatego odrzucono 68 głosów, które były za tą lokalizacją. Nie chcą budować siłowni w niepewnym miejscu. Ja wstrzymuję się od głosu w tej sytuacji.

      Może jeszcze dostaniesz e-maila od Ronsona, albo zadzwoń do swojego sprzedawcy i zapytaj. Nie narzucają ani dnia, ani godziny. Wiadomo tylko, że dni otwarte będą w weekend 28/29.09. od 10 do 15.

 3. Ben pisze:

  Szkoda, że fasada prawie cała w bieli. Ronson ma jakieś upodobanie do stawiania białych domów. Espresso szybko stanie się szare. No i do tego te pręty na balkonach, a miało być szkło.

Ankieta

W której klatce Osiedla Espresso zamieszkasz?

 • Zanim zapiszemy Twój głos, odowiedz na pytanie - jak nazywa się centrum handlowe położone najbliżej osiedla?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Zapisz się do newslettera
Będziesz musiał/-a aktywować subskrypcję klikając na link, który wyślemy Ci w wiadomości e-mail.