Klatka B, 9 lutego 2013

Wróć do Stan prac budowlanych 9 lutego 2013

Klatka B, 9 lutego 2013

Klatka B w tej części nadal na poziomie zerowym.

4 komentarze, opinie i uwagi dla “Klatka B, 9 lutego 2013
 1. Marta pisze:

  Ja tak trochę z innej beczki :) właśnie sobie buszowałam w necie, szukałam różnych informacji na temat okolicy osiedla i natknęłam się na ważną sprawę. Na fejsie jak pewnie zauważono nie mam konta i mieć nie planuję, ale wiem, że osoby czytające bloga konta posiadają, więc wrzucam link https://www.facebook.com/ParkZieloneOdolany wg mnie sprawa nas -przyszłych mieszkańców- też jak najbardziej dotyczy, więc jeśli wyszłaby opcja jakiejś petycji czy coś w ten deseń, a zainteresujecie się tematem, to dajcie mi proszę znać – dziękuję! :) ze swojej strony też oczywiście będę monitorować sytuację. Pozdrawiam, Marta

  • Tomasz pisze:

   Marto, dzięki za info :) Nie znałem tematu, a jest on dla nas, przyszłych mieszkańców, ważny. Przyjrzę się pomysłowi i napiszę o tym na blogu.

 2. Marta pisze:

  Byłam tam dzisiaj, generalnie za dużo nie widziałam, poza tymi częściami, które wystają ponad ogrodzenie:) więc bardzo miło, że widzę zakres prac od wewnątrz:)rozmawiałam z Panią z biura sprzedaży, wszystko idzie zgodnie z harmonogramem, stan zaawansowania prac 35%. Pozdrowienia! :)

  • Tomasz pisze:

   Dobrze, że już coraz więcej widać ponad ogrodzeniem. Myślę, że jak zrobi się ciepło to budowa będzie rosła w oczach :) a foto-relacje będą pojawiały się częściej.