O blogu

Blog espresso.waw.pl jest nieoficjalną stroną Osiedla Espresso w Warszawie, ul. Jana Kazimierza 57. Jest to inicjatywa prywatna, w żaden sposób niepowiązana ani z deweloperem Ronson Development, ani z generalnym wykonawcą firmą Kalter.

Informacje tutaj publikowane pochodzą z publicznie dostępnych materiałów prasowych oraz z osobistych obserwacji założyciela bloga oraz autorów wpisów. W szczególności materiały dotyczące budowy i jej postępów bazują na:
- informacjach zawartych w prospekcie informacyjnym Ronson Espresso (wersja z lipca 2012),
- obserwacjach (zdjęciach) założyciela bloga,
- informacji prasowych.

Blog powstał by przez czas budowy osiedla dostarczać bieżących informacji o jej postępach oraz omawiać tematy, które mogą zainteresować przyszłych mieszkańców Espresso. Celem jest też integracja przyszłych sąsiadów.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś także publikować swoje wpisy na tym blogu lub masz sugestie to zapraszam do kontaktu blog@espresso.waw.pl

Znajdź nas na facebook.com, polub i bądź na bieżąco

Niektóre zdjęcia wykorzystane w Blogu pochodzą z serwisu http://www.sxc.hu Zdjęcia z budowy są autentyczne i zostały wykonane przez autorów wpisów na tym blogu.

Autor Bloga nie odpowiada za treść komentarzy, uwag czy opinii wyrażanych przez użytkowników Bloga. Jeśli jednak zauważysz, że jakiś wpis jest obraźliwy, wulgarny, narusza czyjeś dobra osobiste lub z innych powodów nie powinien się tutaj znaleźć, wyślij e-maila z tą informacją na adres blog@espresso.waw.pl

Autor Bloga dołoży wszelkiej staranności by polecane na blogu produkty czy usługi były najlepszej jakości, nie odpowiada jednak za ich jakość w konkretnym przypadku.

2 komentarze, opinie i uwagi dla “O blogu
  1. Marcin pisze:

    Czy będzie jakieś miejsce na blogu żeby sie poużalać i poszukać pomocy?
    Mam ogromny problem z siłownią jaka jest w bloku przy Jana Kazimierza. Zupełnie nie nadaje sie ona do użytkowania przez mieszkańców: non stop awarie sprzętu, kolejki do bieżni, jedna pseudoławka i hantle bez obciążenia więc 2 osoby nie poćwiczą sobie swobodnie.

Ankieta

W której klatce Osiedla Espresso zamieszkasz?

  • Zanim zapiszemy Twój głos, odowiedz na pytanie - jak nazywa się centrum handlowe położone najbliżej osiedla?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Zapisz się do newslettera
Będziesz musiał/-a aktywować subskrypcję klikając na link, który wyślemy Ci w wiadomości e-mail.