Regulamin forum na Blogu o Osiedlu Espresso

Forum dostępne jest pod adresem http://www.espresso.waw.pl/fora

Dostęp do forum będzie miał każdy obecny lub przyszły mieszkaniec Osiedla Espresso w Warszawie (użytkownik forum). Weryfikacja czy dana osoba jest mieszkańcem będzie na podstawie podania kilku informacji na temat osiedla, większość z nich nie jest publicznie dostępna, ale znana jest obecnym lub przyszłym mieszkańcom.

Treści publikowane na forum nie będą moderowane. Moderator podejmie jednak starania mające na celu usuwanie wszelkich treści niezgodnych z regulaminem, jak najszybciej, jednakże nie gwarantuje czasu w jakim to się stanie. Zgadzasz się więc, że zawartość wpisu na forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie moderatora (poza wiadomościami pisanymi przez niego) i nie ponosi on za te treści odpowiedzialności. Jeśli zauważysz, że jakaś treść jest obraźliwa, wulgarna, narusza czyjeś dobra osobiste lub z innych powodów nie powinna się tutaj pojawić, wyślij e-maila z informacją na adres blog@espresso.waw.pl

Zgadzasz się nie pisać żadnych treści obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych czy zawierających groźby oraz nie publikować innych materiałów, które mogą być sprzeczne z polskim prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników forum.

Przyjmujesz do wiadomości, że moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego tematu lub odpowiedzi jeśli treść narusza regulamin forum. Mogą to robić bez podania przyczyny.

Oprogramowanie forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te pliki nie zawierają żadnych informacji osobowych i służą ułatwieniu korzystania z forum oraz celom statystycznym.

Treści na forach oznaczonych jako prywatne nie będą dostępne dla nikogo poza zarejestrowanymi użytkownikami. Treści na forach nieoznaczonych jako prywatne mogą być udostępnione publicznie użytkownikom Bloga o Osiedlu Espresso w Warszawie.

 1. Forum ma na celu wymianę informacji, komentarzy i opinii na różne tematy. Forum podzielone jest na kilka mniejszych forów w zależności od tematu dyskusji.
 2. Nie publikuj wątków niezgodnych z tematyką danego forum. Nie zamieszczaj tej samej informacji w wielu miejscach/forach.
 3. Nie publikuj komercyjnych ogłoszeń ani reklam, do ich publikacji służą serwisy ogłoszeniowe. Konto użytkownika publikującego reklamy zostanie zablokowane. Możliwa jest publikacja niekomercyjnych ogłoszeń drobnych na forum „Ogłoszenia drobne”.
 4. Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach forum treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy też propagujących przemoc.
 5. Zabronione jest używanie wulgaryzmów (słów powszechnie uznanych za obelżywe), publikować tekstów pornograficznych i obscenicznych.
 6. Zabronione są sformułowania obraźliwe oraz groźby w stosunku do innych osób.
 7. Zabronione jest zamieszczanie adresów e-mail, danych osobowych i teleadresowych innych niż Twoje,
 8. Własne dane kontaktowe (w tym e-mail) i osobowe zamieszczasz na forum na swoją odpowiedzialność mając na uwadze, że będą mieli do nich dostęp inny użytkownicy forum,
 9. Usunięcie konta użytkownika możliwe jest po przesłaniu prośby w wiadomości e-mail na adres blog@espresso.waw.pl
 10. Zalogowanie się poprzez podanie loginu i hasła oznacza akceptację regulaminu forum.
 11. Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Autor Bloga o Osiedlu Espresso zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany zaczynają obowiązywać w momencie ich opublikowania na tej stronie o czym każdy użytkownik forum zostanie powiadomiony w wiadomości e-mail.
Ankieta

W której klatce Osiedla Espresso zamieszkasz?

 • Zanim zapiszemy Twój głos, odowiedz na pytanie - jak nazywa się centrum handlowe położone najbliżej osiedla?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Zapisz się do newslettera
Będziesz musiał/-a aktywować subskrypcję klikając na link, który wyślemy Ci w wiadomości e-mail.