Architekt pomoże przy zmianach lokatorskich mieszkania

Kupujesz mieszkanie na Osiedlu Espresso? Nie wiesz jak zaprojektować układ ścian, rozkład gniazdek elektrycznych, oświetlenia, grzejników, nie wiesz jak powinna wyglądać funkcjonalna kuchnia i łazienka, jak rozstawić meble?

Polecam doświadczonego architekta, który:

- przeprojektuje układ ścian działowych,

- zaprojektuje nową lokalizację instalacji punktów elektrycznych, tel., tv, instalacji sanitarnej, centralnego ogrzewania,

- na dodatkowe życzenie klienta wykona projekt sufitów podwieszanych, posadzek, układu mebli, projekt szafek kuchennych (również na modułach szafek IKEA)

Ceny są konkurencyjne, każdy projekt indywidualnie wyceniony, możliwość spotkania w pobliżu Osiedla Espresso.

Poniżej projekty zmian lokatorskich w dwóch różnych mieszkaniach opracowane przez em-architekci (e-mail: em-architekci@wp.pl).

Kawalerka, 30m2

Założenia projektowe:

Zamiast zbędnej jadalni wygospodarowano nową funkcję sypialnianą; nieformalne wydzielenie przestrzeni zapewnia maksimum intymności – w razie wizyty gości drzwi garderoby przesłaniają przestrzeń sypialną.
Garderoba dostępna z sypialni, a na tylnej ściance znalazło się miejsce na telewizor.
Kuchnia doświetlona poprzez naświetle w górnej części ściany.

Kawalerka 30m2 - zmiany architektury

Mieszkanie 4-pokojowe, 71 m2

Założenia projektowe:

Mieszkanie dostosowane do potrzeb rodziny 2+2.
Czytelny podział na strefę dzienną – przedpokój otwarty na salon i kuchnię oraz strefę nocną, do której wstęp mają tylko mieszkańcy – sypialnia rodziców i pokoje dzieci.
Usunięcie ścian ukośnych, które uniemożliwiały sensowne zagospodarowanie pokoi.
Zmiany wprowadzone były już po wybudowaniu mieszkania dlatego zdecydowano się na maksymalne wykorzystanie ścian istniejących.

Mieszkanie 4-pokojowe, 71m2 - zmiany w układzie zaznaczone kolorem czerwonym


Zmiany lokatorskie oferowane przez dewelopera podczas budowy mieszkania to nie tylko konieczność, ale doskonała okazja by Państwa mieszkanie uczynić funkcjonalnym, nowoczesnym, dostosowanym do indywidualnych potrzeb, ilości, wieku i stylu życia mieszkańców. Analizując kilka wariantów aranżacyjnych mieszkania mamy pewność, że wszystkie rozwiązania są doskonale skrojone pod szczególne wymagania, dają gwarancję wykreowania lepszej przestrzeni do życia.

Warto zwrócić uwagę, że wydatki poniesione podczas zmian lokatorskich zazwyczaj są nieporównywanie mniejsze od późniejszych przeróbek dokonywanych już po odebraniu mieszkania – oprócz wyburzeń, nowych materiałów dochodzi koszt robocizny – elektryka, hydraulika, tynkarza.

Zawsze warto negocjować z deweloperem opłaty operacyjne – korzystając z pomocy architekta, który nie tylko fachowo przeprowadzi nas przez cały proces projektowy, ale i wyda projekt w wersji .dwg jest szansa na obniżenie opłat za ostateczne wprowadzenie zmian w dokumentacji branżowej. Zatrudnienie architekta jest dobrym, również ekonomicznie rozwiązaniem.

Przemyślany projekt to nie tylko oszczędność pieniędzy, czasu ale i nerwów.

em-architekci

Zmiany lokatorskie em-architekci – profil na Facebook.com

Tagi: ,
Napisano w Urządzanie mieszkania
Ankieta

W której klatce Osiedla Espresso zamieszkasz?

  • Zanim zapiszemy Twój głos, odowiedz na pytanie - jak nazywa się centrum handlowe położone najbliżej osiedla?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Zapisz się do newslettera
Będziesz musiał/-a aktywować subskrypcję klikając na link, który wyślemy Ci w wiadomości e-mail.