O osiedlu

Widok na budowę Osiedla Espresso 9 września 2012Widok na budowę Osiedla Espresso 10 listopada 2013Osiedle położone jest przy dynamicznie rozwijającej się ulicy Jana Kazimierza w Warszawie, na Woli. Cała inwestycja będzie się znajdowała po obu stronach tej ulicy. W pierwszej kolejności wybudowane zostaną budynki po stronie południowej. Ten etap został też podzielony na części – najpierw budynki  B1, później B2. W pierwszym etapie (B1) oddanych zostanie 202 lokale mieszkalne i 8 lokali usługowych. W drugim etapie (B2) deweloper przekaże do sprzedaży 152 mieszkania. Po tej stronie Jana Kazimierza na Osiedlu Espresso powstanie łącznie 354 mieszkania.

Lokalizacja osiedla Espresso http://goo.gl/maps/ZHCfS

Ronson zaplanował kilka ciekawych rozwiązań dla mieszkańców Osiedla Espresso. Będzie można skorzystać z osiedlowego bistro, pozać sąsiadów czy wyjść ze znajomymi na kawę. Dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas dostępna będzie siłownia. Wszędzie ma być dostępny bezprzewodowy Internet WiFi. Dla maluchów będzie przedszkole. Te wszystkie udogodnienia mają być dostępne tylko dla mieszkańców Osiedla.

8 komentarzy, opinii i uwag dla “O osiedlu
  • Tomasz pisze:

   Marto, ja mam nadzieję, że tak będzie i miasto nie wycofa się z tej lokalizacji. Fajnie, że przyjęła się już nazwa Park Zielone Odolany nawet w dokumentach urzędowych, bo przecież parku de facto jeszcze nie ma. Czekamy na działania.

 1. Marta pisze:

  W odniesieniu do zamieszczonych niegdyś na blogu opisu przyszłych inwestycji mających powstać w okolicy Espresso, zamieszczam link http://www.wola.waw.pl/page/164,komunikaty-i-ogloszenia.html?id=2015 wiedziałam, że ma być przedłużana ta ulica Hubalczyków, ale nie wiedziałam, że Ronson za tym stoi :)

 2. Damian pisze:

  pod oknamimieszka babciaktóramyśli, że jak się zasłoni płachtami to niewidać jak co jakiś czas wylewa szambo na swoją działkę tuż przy Waszych oknach

 3. Bajka pisze:

  Czy może ktoś wie, do kogo należy teren przylegający do osiedla Espresso od strony ul. Przyce, tam gdzie stoją trzy małe domy? Czy one tam zostaną?

Ankieta

W której klatce Osiedla Espresso zamieszkasz?

 • Zanim zapiszemy Twój głos, odowiedz na pytanie - jak nazywa się centrum handlowe położone najbliżej osiedla?

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
Zapisz się do newslettera
Będziesz musiał/-a aktywować subskrypcję klikając na link, który wyślemy Ci w wiadomości e-mail.